Izvēlne Aizvērt

Marta Ladzjanska. Ļauj man redzēt_natur (Ungārija)

“Ļauj man redzēt_natur” jeb “LetMeC_natur” (Ungārija) –
dejas izrāde kailiem skatītājiem
Horeogrāfija, koncepts: Marta Ladzjanska
Komponists, mūziķis: Zolts Varga
Izpildītāji: Marta Ladzjanska, Zolts Varga
Laikos, kad skatuves kailums mums visiem šķiet tik pašsaprotams, kails izpildītāja ķermenis kļuvis par laikmetīgās mākslas ainavas dabisku elementu un prasība būt kailam uz skatuves vairs nešķiet aktuāla, izrāde “Ļauj man redzēt_natur” (LetMeC_natur) piedāvā jaunu veidu, kā apjaust kopību un sajust kailumu gan uz skatuves, gan plašākā mērā. Kas notiek, ja ne tikai izpildītāji, bet arī publika ir kaila? 
Mākslinieciskā koncepcija paģēr, lai arī skatītāji visu izrādes laiku būtu kaili. Lūdzu sēdēšanai paņemiet līdzi savu dvieli.

___________________________
Noteikumi:
Cienījamie apmeklētāji! Laipni lūdzam izrādē LetMeC_natur! 
Ņemot vērā vakara specifiku un piedāvāto pieredzi, vēlamies sniegt jums noderīgu informāciju: 
• Iegādājoties biļeti, jūs piekrītat skatīties izrādi kails; pasākumā var piedalīties tikai kaili skatītāji (arī visi, kas iesaistīti priekšnesuma veidošanā, būs kaili). Tādējādi tiks garantēta pieredzes intimitāte! 
• Pēc biļešu pārbaudes, jūs nonāksiet priekštelpā, kur novilksiet drēbes, un tad tiksiet vesti tālāk; 
• Lūdzam ņemt līdzi savu dvieli, lai uz tā sēdētu izrādes laikā (norises vietas iekārtojums piedāvās dažādas sēdvietas un dvieļa izmantošana ir vēlama higiēnas apsvērumu dēļ). 
• Pēc izrādes sākuma kavējošie apmeklētāji netiks ielaisti. Tāpat arī, ja nolemsiet iziet no zāles pirms izrādes beigām, vairs nevarēsiet iekļūt atpakaļ. 
• Izrādes laikā stingri aizliegts filmēt un fotografēt (gan izrādi, gan līdzdalībniekus)! 
Pēc izrādes esam atvērti sarunām! Esiet laipni aicināti palikt kopā ar mums, lai dalītos pieredzē!
_______________________________
Marta Ladzjanska (Ungārija) – apguvusi klasisko baletu, mākslas vingrošanu, džeza un moderno deju Ungārijā un Austrijā, Vīnē. 1996. gadā dibinājusi Mūsdienu dejas teātri KOMPmANIA, kur līdz 2002. gadam strādājusi kā dejotāja un horeogrāfe. Paralēli piedalījusies arī citos projektos Ungārijā un uzsākusi savu solo karjeru, iegūstot arī vairākas balvas. 2001. gadā viņa Budapeštā pievienojās septiņu dejotāju izveidotai kompānijai “L1 Independent Dancersʼ Partnership”. Šobrīd Ladzjanski ir šīs kompānijas mākslinieciskā vadītāja. Kopš 2011. gada kompānija nedaudz mainījusi savu fokusu un pavērsusies ne tikai dejai, bet arī citām laikmetīgās mākslas jomām. Marta daudzkārt ir bijusi Rīgā un pasniegusi LKA studentiem, bet nekad nav uzstājusies ar izrādi.
Biļetes cena 12 EUR (10 EUR ar atlaidi).

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma

13.06.2023    
21:00 - 22:00
Eduarda Smiļģa Teātra muzejs
Eduarda Smiļģa iela 37/39, Rīga